28 червня Могилянка святкуватиме Конвокацію – урочисте закінчення навчального року

Традиційно нова генерація випускників Академії отримає з рук в.о. президента НаУКМА Володимира Моренця та почесного президента В’ячеслава Брюховецького дипломи та розпочне самостійне, «доросле» життя.

Цьогорічний випуск — 20-й, ювілейний, в історії відродженої Києво-Могилянської академії.

2014 року НаУКМА закінчують 945 вихованців: 472 бакалаври, 84 спеціалісти та 389 магістрів.

Вперше випускатимуться студенти магістерської спеціальності «Юдаїка» та «Лабораторна діагностика біологічних систем».

Могилянка має багато особливих «конвокаційних» традицій.

Однією з них є вдягання величезного бонета (традиційного в європейських університетах головного убору) на пам’ятник славетному могилянцеві, філософові Григорію Сковороді, що став втіленням незнищенного духу Академії та єднання усіх поколінь її вихованців.

Також випускники попрощаються ще з одним символом університету – черепахою Альмою (спудеї переконані: якщо загадати бажання і доторкнутися до Альми – воно обов’язково здійсниться!).

Почесними промовцями цьогорічної Конвокації будуть:

Міністр освіти і науки Сергій Квіт,

Посол республіки Польща Генріх Літвін,

Аташе з питань культури Посольства США в Україні Ендрю Пол,

доктор філологічних наук, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія» Володимир Панченко.

Вітати випускників НаУКМА буде і Ярина Ключковська - випускниця НаУКМА за спеціальністю «Культурологія» (БП 1996 р. і МП 1998 р.), радник Міністра доходів і зборів України,одна із засновників Українського кризового медіа-центру, минулого року увійшла до списку найкращих PR -директорів України.

На Конвокації втретє вручать засновану випускниками Академії премію ім. Антона Чорного, премію Олексія Цебро та названо ім`я цьогорічного лауреата премії ім.М.Кравця.

Програма Конвокації 2014

09:00 – 17:00 – факультетські церемонії вручення дипломів бакалаврам, спеціалістам та маґістрам (Актова зала КМЦ, Актова зала 1 корпусу)

Актова зала КМЦ:

09:00 -10:40 – ФПвН

11:00 -13:15 – ФСНСТ

13:30 - 15:00 – ФГН

15:15 - 16:45 - ФЕН

Корпус 1, аудиторія 217:

14:00 - 15:30 – ФіН

16:00 - 17:30 – ФПрН

12:00 – 12:20 – театралізована хода до Сковороди

12:20 – 13:00 – традиційна акція «Григорій Сковорода – випускник КМА» – одягання бонету як символ єднання багатьох поколінь могилянців (Контрактова площа)

13:00 – 13:30 – танцювальне коло навколо академії з випускниками (студентська театральна студія НаУКМА, режисер Тетяна Шуран)

18:00 – 20:00 – загально університетська церемонія – вручення «Диплома НаУКМА з відзнакою» бакалаврам, спеціалістам, магістрам та PhD, вручення дипломів випускникам КМБШ на Академічній площі.

З 11:00 працює художня виставка «Міжнародні пленери іконопису» (галерея мистецтв ім. О. Замостян, Культурно-мистецький центр НаУКМА).