Випускники НаУКМА провели важливу зустріч в Українському інституті у Лондоні

Євген Федченко, один із засновників stopfake.org, директор Могилянської школи журналістики, Катя Gorchinska, заступник головного редактора провідної англомовної газети, Наталія Попович, одна із засновників Українського кризового медіа центру відвідали Великобританію, щоб поговорити з депутатами та журналістами в Українському Інституті про цілі проекту stopfake.org і поділитися методами, які вони використовують, щоб перевірити факти і розкрити підроблені історії.

Українські журналісти воюють проти кремлівської пропагандистської машини. Один з проектів, stopfake.org, це сайт, який веде боротьбу з неправдивою інформацією про події в Україні, викриває спотворену інформацію а іноді й повністю сфабриковані звіти, створені державними російськими новинними агенціями, розвінчують цю брехню.