Могилянка пройшла у півфінал міжнародних змагань із права Європейського Союзу

25-27 квітня 2014 року у Варшаві пройшли 20-ті щорічні змагання із права Європейського Союзу (CEEMC – Central and Eastern European Moot Court Competition).

Цьогоріч Києво-Могилянську академію представляла команда із чотирьох учасників: Олександр Кезь, Лілія Слободян, Максим Максимов та Катерина Кулина. Команду готували тренери: Ірина Фесюк та Олена Малець, які раніше були учасниками цих змагань.

За результатами змагань команда увійшла у півфінал, посівши 6-те місце у загальному рейтингу із 16-ти команд, а також 6-те місце у письмовому турі.

Максим Максимов також здобув Individual Speaker’s Award.

На сьогодні це найкращий результат університету у цьому змаганні.

Команда висловлює подяку свої тренерам та всім, хто допомагав у підготовці, а також організації USAID та USAID FAIR Justice Project за надану фінансову допомогу.