Міжнародний науковий семінар з теорії інтегрованих систем

29 липня - 1 серпня, Зелена аудиторія (3-213а)

На семінарі "Алгебраїчні криві із симетріями, їх якобіани та інтегровні динамічні системи" будуть представлені доповіді про різні аспекти теорії інтегровних систем, зокрема приділено увагу геометрії та симетріям фазових просторів, якими служать якобіани алгебраїчних кривих.

Після відкриття дивовижних математичних властивостей цілої низки нелінійних диференціальних рівнянь дуже швидко утворилась окрема галузь математичної фізики - теорія інтегровних систем. В ній плідно працюють і фізики і математики, бо "чудові" рівняння виявились іще й універсальними --- їх можна зустріти в усіх галузях фізики.

Семінар проводиться в пам'ять д.ф.-м.н., професора Петра Івановича Голода, довголітнього завідувача і розбудовника кафедри фізико-математичних наук НаУКМА з 1996 року. Він мав би бути головою організаційного комітету семінару, але доля склалась інакше…

Інтегровні динамічні системи на алгебраїчних кривих - це одна з областей науки, якою він захоплювався і в яку зробив вагомий вклад.

У семінарі візьмуть участь відомі фахівці цієї галузі.

Відкрита реєстрація для участі у науковому семінарі - за посиланням.