НаУКМА погодилася прийняти студентів Державного вищого навчального закладу «Київський університет управління та підприємництва» на напрям підготовки «Екологія»

1 серпня 2014 р.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15.07.2014 р № 2642 л та згідно з рішенням Акредитаційної комісії України від 08 липня 2014 р. (протокол № 110) анульовано ліцензію Державного вищого навчального закладу «Київський університет управління та підприємництва».

Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) не заперечує проти переведення студентів зазначеного вищого навчального закладу на напрям підготовки 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» для завершення навчання.

У приймальну комісію з питань переведення та поновлення в період із 4 серпня до 31 серпня студенти подають заяву на ім’я в.о.президента НаУКМА про надання дозволу на переведення за відповідним зразком з обов’язковими такими документами:

• оригінал заяви про надання дозволу на переведення з письмовою згодою ректора вищого навчального закладу, в якому навчається студент, заява має бути завірена печаткою вищого навчального закладу;
  • особова справа (накази про зарахування, накази про переведення, накази про академічні відпустки або копії цих наказів, завірені у встановленому порядку; академічна довідка; навчальна картка; 4 фотокартки; оригінали документів (атестат, додаток та сертифікати ЗНО); медична довідка;
  • довідка з бухгалтерії, що підтверджує, на яких умовах навчався студент (копія контракту або довідка, якщо студент навчається за рахунок державного бюджету);
  • копія паспорта та ідентифікаційного коду (з пред’явленням оригіналів).

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 096 115-02-71, 425-60-57.