Літня школа для іноземних студентів у НаУКМА

21 серпня стартувала Літня школа для іноземних студентів у НаУКМА.

НаУКМА організовує Літню школу для іноземних студентів уже втретє. Тема цього року – «Чинники та перспективи євроінтеграції України та перегляд відносин із Росією: відмінності та ризики в нових визначеннях української ідентичності та геополітики».

Учасники з різних країн (Австрії, Канади, Німеччини, Великобританії, Нідерландів, Румунії та США) проведуть у Києві два тижні, прослухають спеціальні лекції викладачів НаУКМА, зокрема Олексія Гараня, Михайла Винницького, Андреаса Умланда, а також матимуть зустрічі з представниками українського уряду, громадськими активістами, журналістами та волонтерами, котрі стали рушієм глибинних змін, що відбуваються в українському суспільстві.

У програмі Літньої школи також екскурсія Києвом та відвідини маєтку Януковича в Межигір’ї.