Оголошено конкурси для студентів та викладачів Факультету економічних наук

Іменний фонд «Райффайзен БАНК АВАЛЬ» оголошує конкурс ім. Вадима Гетьмана для студентів ФЕН на 2014-2015 навчальний рік на здобуття щорічної благодійної допомоги за високі досягнення в навчанні та науковій роботі.

Умови участі у конкурсі:

• студенти основного складу (бакалаврат: 2-4 рік навчання; маґістеріум: 1 рік навчання;
• високий навчальний рейтинг;
• участь у наукових дослідженнях кафедри, наукових конференціях, круглих столах тощо;

• актуальна за тематикою та успішна курсова або кваліфікаційна робота;
• перемога у рейтингових конкурсах молоді та студентів (міських, всеукраїнських, міжнародних);
• активна професійна та суспільно-громадська діяльність (участь у роботі професійних груп, асоціацій, гуртків, проектів тощо);

• підписання корпоративної угоди.

Процедура розгляду заяв та визначення лауреатів

• подання заяви претендентами на участь у конкурсі на ім'я декана факультету;

• форма заяви - довільна із зазначенням детальної інформації відповідно до критеріїв надання благодійної допомоги, копіями дипломів переможців конкурсів, інші супровідні матеріали (наукова студія/творча робота, рукопис або публікація тощо).

Іменний фонд Михайла та Дарії Ковальських (Канада) оголошує конкурс для студентів ФЕН на здобуття щорічної відзнаки «Зірка факультету» за 2013-2014 навчальний рік за високі досягнення у навчанні, науковій та суспільно-громадській діяльності.

Умови участі у конкурсі:

• студенти основного складу Факультету економічних наук НаУКМА (бюджетна або контрактна форма навчання);
• високий навчальний рейтинг;

• активна наукова та суспільно-громадська діяльність (участь у наукових конференціях, олімпіадах, конкурсах, проектах; участь у діяльності факультету (кафедри), асоціацій, гуртків тощо);

• підписання корпоративної угоди.

Процедура розгляду заяв та визначення лауреатів

• претенденти подають заяву на участь у конкурсі на ім'я декана факультету, Curriculum Vitae та документи, що підтверджують участь та досягнення;
• визначення лауреатів здійснюється конкурсною комісією.

Термін подачі заяв та інших документів – до 17:45 26 вересня 2014 р.

Розгляд заяв Конкурсною комісією, зустрічі-співбесіди з претендентами, визначення кандидатур переможців відбудеться 29 вересня 2014 р.

Заяви про участь у конкурсах та інші документи подавати в письмовій та електронній формі заступнику декана ФЕН – Сєміколеновій Світлані Вікторівні (6-й корпус, кімн. 408, тел. 425-60-42, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Іменний фонд компанії «Ernst & Young» оголошує конкурс на здобуття щорічної благодійної допомоги для професорсько-викладацького складу ФЕН на 2014-2015 навчальний рік.

Умови участі у конкурсі:
• термін роботи в НаУКМА не менше семи років на момент оголошення конкурсу;
• штатні викладачі кафедри економічної теорії, кафедри фінансів, кафедри маркетингу та управління бізнесом;
• педагогічне навантаження не менше 0,5 ставки;
• керівництво студентськими та/або аспірантськими науковими роботами;
• наявність наукових публікацій відповідно до курсів, що викладаються;
• наявність навчально-методичних праць відповідно до курсів, що викладаються.

Процедура розгляду заяв та визначення лауреата:
• претенденти подають заповнену аплікаційну форму* та свої резюме (за визначеною формою*) у електронному та друкованому вигляді;
• затверджений список наукових та навчально-методичних праць, що відповідають дисциплінам, які викладає претендент;
• документи розглядає Конкурсна комісія, проводить зустрічі-співбесіди з претендентами, визначає та затверджує кандидатуру переможця.

Термін подачі документів – 19 вересня 2014 року включно, до 16:00

Термін визначення переможця конкурсу – 26 вересня 2014 р.

Іменний фонд компанії «Dragon Capital» оголошує конкурс на здобуття щорічної благодійної допомоги для професорсько-викладацького складу ФЕН на 2014-2015 навчальний рік.

Благодійна допомога надається викладачеві за результатами рейтингового анонімного опитування студентів ФЕН (анкета опитування запропонована та розроблена компанією-засновником Іменного фонду).

Термін повернення анкет до 24 жовтня 2014 р.

Підсумки будуть оголошені 14 листопада 2014 р.

Документи та анкети подавати до деканату ФЕН провідному спеціалісту Цілик Наталії Миколаївні, к. 6-407 тел. 425-77-37, ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(* там же - отримати аплікаційну форму та форму резюме).