Відкрита лекція професора економіки George Washington University Олега Гаврилишина

18 вересня, о 16:30, ауд.4-100

Професор економіки George Washington University Олег Гаврилишин проведе відкриту лекцію для студентів та випускників НаУКМА на тему «A Quarter century of transition in Central Europe: lessons for Ukraine».

Доктор Олег Гаврилишин, професор економіки George Washington University, член Експертної ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

Обіймав високі посади в Міжнародному валютному фонді, будучи Заступником керівника Європейського департаменту МВФ та Заступником керівника Управління кадрів МВФ. На початку незалежності України працював міністром різних відомств в уряді. Був консультантом іноземних урядів, Світового банку та міжнародних агенцій у Канаді, таких як UNDP, UNCTAD, та CIDA.

Після отримання ступеня PhD з економіки в MIT, працював у Queen’s University та George Washington University, а також був візитуючим професором у декількох європейських вузах.

Запрошуємо всіх охочих!