Презентація нової книжки Володимира Арєнєва "Душниця" у Бібліотеці Антоновичів НаУКМА

16 жовтня, о 16.30, читальна зала 22 (ІІ пов.)

Презентація розпочнеться з майстер-класу Володимира Арєнєва «Від рукопису до книжки, або Сучасний письменник як власний літагент».

«Це місто дуже схоже на наше. Тут є мобілки, інтернет, літаки, телевізори... Школярі так само полюбляють прогулювати уроки, батьки інколи надто зайняті собою. Єдина різниця — повітряні кульки, які можна частіше побачити у найрізноманітніших місцях. А все тому, що в цих кульках після смерті зберігають душі близьких людей.У них — або у величезній давній вежі, яка називається душницею».

Після презентації відбудеться автограф-сесія, в тому числі з художником, який спеціально для цього видання зробив біля двох десятків кольорових ілюстрацій.

Учасники:

Володимир Арєнєв — письменник, редактор, публіцист

Олександр Продан — художник-ілюстратор

Олег Сілін (модератор) — письменник

Олеся Стужук — літературознавець

Деян Айдачич — славіст

Олена Судакова — директор Видавничого дому «Києво-Могилянська академія».

Місце проведення:

м. Київ, вул. Сковороди, 2. Вхід через браму, що напроти пам'ятника Г. Сковороди.

Організатор - Видавничий дім «Києво-Могилянська академія».