Прохання до могилянців

Організатори створеного у селищі Чорнухи Благодійного фонду «Батьківщина Григорія Сковороди» звернулись до наших викладачів, співробітників та студентів відгукнутись на пропозицію зробити посильний внесок для спорудження пам’ятника видатному українцю Григорію Савичу Сковороді на його батьківщині.

Благодійний фонд «Батьківщина Григорія Сковороди» має реквізити:

поточний рахунок № 26001125533001

код ЄДРПОУ 37735052,

МФО 331489 ПАТ «ПОЛТАВА- БАНК»

Благодійний фонд «Батьківщина Григорія Сковороди».

При переказуванні слід зазначити: на пам’ятник Сковороді.

Григорій Савич Сковорода народився на Полтавщині, в селищі Чорнухи.

Силами громадських діячів було здобуто дозволу встановити пам’ятник видатному філософу та поету на його батьківщині.

Оскільки це громадська ініціатива, то вона потребує фінансової підтримки. Серед активістів є також перші дароносці на пам’ятник Григорію Сковороди на його батьківщині:

Войцехівський Борис Михайлович, лауреат премії імені Героя України Михайла Сікорського, почесний громадянин селища Чорнухи, внесок 1,2 тис. грн.

Стадниченко Володимир Якович, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, Міжнародної премії імені Григорія Сковороди, Премії Івана Франка, почесний громадянин селища Чорнухи, внесок 1,0 тис. грн.