Зустріч з редактором журналу Science паном Річардом Стоуном

21 листопада, 11:30, Американська бібліотека НаУКМА

Запрошуємо студентів, викладачів, співробітників Могилянки на відкриту зустріч з паном Стоуном!

Запрошуємо зацікавлених студентів відвідати цю подію та дізнатися більше про специфіку міжнародної наукової журналістики на прикладі журналу, пошук історій та написання цікавих матеріалів про наукові дослідження.

Мова зустрічі: англійська.

Увага! Кількість місць обмежена!

Реєстрація за посиланням.

Адреса - вул. Волоська 5/8, 4 корпус, 1 поверх.

***

Біолог та магістр з наукових комунікацій за фахом, журналіст-міжнародник, Річард Стоун є також стипендіатом за Програмою Фулбрайта у 1995-1996 та 2004-2005 роках.

Із досвідом роботи понад 20 років у міжнародній журналістиці, пан Річард понад 4 роки працював на посаді редактора європейських новин у Кембриджі, Великобританія, та 5 років - як редактор новин відділу Science в Пекіні, Китай.

Викладав в Університеті Кембріджу та Казахському національному університеті ім. Аль-Фарабі. Має ряд нагород за статті, опубліковані у таких виданнях, як «Discover», «National Geographic», "Science" та «Smithsonian».

Зараз працює на посаді редактора відділу міжнародних новин журналу "Science".

Серед публікацій Річарда Стоуна про Україну - Ukraine's Science Reformers Seize the Moment (14 March, 2014) Living in the Shadow of Chornobyl (20 April, 2001)

Про Річарда Стоуна можна прочитати більше тут.