Марафон написання листів-2014 у КМА

10 грудня, з 11:00 до 11 грудня, 18:00

До Міжнародного дня з прав людини Міжнародний правозахисний рух Amnesty International в Україні за підтримки Спудейського Братства, Студентської Колегії, Наукової бібліотеки і кафедри соціології вже шостий раз у Могилянці проводять щорічний Марафон написання листів-2014.

Закликаємо всіх небайдужих взяти участь у Всесвітній акції написання листів на захист жертв порушень прав людини в Україні та різних країн світу.

Цього року нашої підтримки потребують українці Олег Сєнцов та Ірина Рабченюк.

Приєднатись дуже просто - підписати лист он-лайн на сайті або прийти в Могилянку і написати листа власноруч.

Напиши лист – зміни життя!..

Контакті особи:

основна координаторка події – Ірина Троян, студентка 4 року бакалаврату із соціології НаУКМА, моб. 0980315438;

Оксана Сокол, студентка 2 року навчання бакалаврату із правознавства, моб. 0664945888.

Координаторка минулорічних акцій - Тамара Марценюк, доцентка кафедри соціології НаУКМА, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Місце проведення:

4 корпус, 1 поверх, ауд. 107 (СБ) і аудиторія СК; Бакалаврська бібліотека Антоновичів, коридор 2 поверху