Катерина Ботанова у «Могилянських історіях»

18 грудня, четвер, 16:30-18:00, ауд.1-217

У рамках проекту «Могилянські історії» зі спільнотою Києво-Могилянської академії зустрінеться Катерина Ботанова — критик і аналітик сучасної культури, директорка Фундації «Центр сучасного мистецтва», головна редакторка он-лайн журналу про сучасну культуру Korydor, авторка програми «Непрактичні речі для управлінців» у kmbs, випускниця НаУКМА 2001 року, МП «культурологія».

"Чи можна працювати культурологом, або навіщо відрізняти Бойса від Гройса".

Формат - виступ п. Катерини (30 хв.) та відповіді на питання (до 50 хв).

Запрошуються студенти всіх спеціальностей та курсів, викладачі, випускники, співробітники.

Для участі бажана попередня реєстрація, яку відкрито до 10:00 17 грудня.

Катерина Ботанова : від 2009 року — директорка CSM (Фундації «Центр Сучасного Мистецтва»), від 2010 — засновниця і головна редакторка онлайн журналу про сучасну культуру KORYDOR.

Учасниця Наглядової ради Міжнародного фестиваю культури і комунікації FLOW (2009), Європейського культурного парламенту (2007) та Експертної ради Премії для молодих українських художників Pinchuk Art Prize (2013).

У 2014 — член робочої групи з розробки стратегії змін у культурній політиці спільно з Міністерством культури України «Культура-2025».

Консультант Європейського банку реконструкції та розвитку з питань культурної спадщини і міського розвитку.

Експерт програми Культура для Східного Партнерства ЄС.

Авторка численних публікацій про стан сучасної культури в Україні. Кураторка проектів «Пошук», «Простори взаємодії» (2012), «Архітектура спільного» (2013).

Могилянські історії - цикл зустрічей студентів з випускниками НаУКМА. Завданнями проекту є налагодження зв’язків між випускниками та студентами Академії різних випусків і поколінь, створення партнерської мережі, інформування студентів про тенденції розвитку галузі та бізнесів, в яких працюють випускники, допомога студентам НаУКМА в орієнтації на ринку праці та адаптації до його вимог.

Тривалість зустрічей в рамках «Могилянських історій» - 1,5 год: виступ гостя на заявлену тему – 30 хв., решта часу –відповіді на запитання учасників зустрічі. Більше про зустріч у Facebook

За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Ренати Налисник, координатора проекту зустрічей з випускниками кафедри культурології Факультету гуманітарних наук - 0954882016, 0977576674;

Наталі Шумкової, керівника напряму «Комунікації з випускниками НаУКМА» -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , (044) 463-7112.