Презентація збірки архівних матеріалів “ОУН на Донеччині”

18 грудня, о 18:30, у Бібліотеці Антоновичів (к.15)

Збірник містить нарис-огляд, документи з історії діяльності підпілля Організації Українських Націоналістів, Товариства "Просвіта" та інших українськиї організацій на Донеччині, а також численні ілюстрації.

Розрахований на дослідників історії Визвольного руху, краєзнавців, членів українських парамілітарних радикальних організацій.

Автор - історик, краєзнавець, дослідник українського відродження на Донеччині Олександр Добровольський зі Слов'янська.

Рецензентами книги виступили:

- Володимир Семистяга, доцент кафедри історії України Луганського національного університету імені Тараса Шевченка,

- Пилипенко Олег, кандидат історичних наук, доцент,

- Іванущенко Геннадій, редактор сайту "Архів ОУН" в Українській Інформаційній Службі (УІС), Лондон,

- Щур Юрій, кандидат історичних наук,

- Хобот Павло, координатор в східноукраїнського дослідницького центру "Спадщина",

- Труш В'ячеслав, Історичний Клуб "Холодний Яр".

Організатори:

від імені ініціативи Безкоштовні курси української мови випускниця НаУКМА Катерина Мельник, тел. 093 814 76 71.

Книжка надрукована за підтримки Олександра Донія.