Прохання до могилянців допомогти у організації свята святого Миколая

для діток будинку-інтернату № 26

Зараз у Могилянці триває багато різних проектів до Дня святого Миколая.

Але просимо відгукнутися - потрібні солодкі подарунки, канцтовари (олівці, фарби, альбоми, кольоровий папір, пластиліни, крейда для малювання, творчі набори, тощо), можна іграшки, але просять нові. Можна маленькі машинки або ляльки.

Діток там багато (240!), тому окремі подарунки, напевно, купувати буде дорого, але можна купити коробки з печивом і цукерками та самостійно пофасувати в маленькі пакетики.

Цікавим є те, що тепер деякі наші студенти також будуть жити в гуртожитку цієї школи, який зданий нам в оренду (вул.Перова,1)

У інтернаті концерт відбудеться 19 грудня, о 12.30, тому тому саме тоді відвезуть подарунки дітям.

Спеціальна школа-інтернат №26 створена в 1959 році. Це державний загальноосвітній навчально-виховний і корекційно-відновлювальний заклад освіти, який задовольняє потреби дітей з вадами розумового та фізичного розвитку у загальній спеціальній освіті, забезпечує умови для проживання, виховання, різнобічного розвитку, підготовку дітей до самостійного життя.

У даному закладі навчається та виховується 241 учень різних пільгових категорій, з них 151 дитина-інвалід.