Зроби подарунок дитині сьогодні

Шановні могилянці!

До вашої уваги дві важливі і, мабуть останні в цьому 2014 році, інформації щодо подарунків дітям героїв:

1.

23 грудня, в НаУКМА відбудеться Благодійний концерт «Подарунок дитині героя - твоя подяка за мир», мета якого зібрати кошти на новорічні подарунки для 23 дітей поранених бійців.

Вартість квитка 50 грн., замовлення за номерами: 063-453-25-35 – Ольга; 063-228-97-50 – Альона.

Приєднуйтесь, подаруймо дітям свято!

Також можна передати кошти, будь-яка сума доречна.

2.

А ще у нас з вами є четверо дітлахів, батьки яких – могилянці-фронтовики.

Ми також хочемо зробити їм подарунки від нашої спільноти.

Нижче – імена, перелік подарунків, які хотіли би отримати дітки, та їхні фото. Вгадайте, хто їхні батьки - ну дуже схожі :)

Власта, 2 роки і 3 місяці, проживає у Києві, батько випускник-фізик

Бажаний подарунок: для 3-х річного віку - книжки українською мовою, бажано вид-ва АБАБАГАЛАМАГА (оскільки ще не мають таких) + книжки англійською мовою + пазли (крупні, 8 -12 -16 частинок).

Тамерлан, 4 роки, проживає в Росії, батько - випускник БП фізики і МП екології

Бажаний подарунок: Конструктор Лего + Кіндер-сюрпризи

Владислава, 7 років, першокласниця, мешкає в Києві, батько - викладач ФПрН

Бажаний подарунок: пенал шкільний з канцелярським приладдям (48 од.) + книжки вид-ва АБАБАГАЛАМАГА

Роман, 12 років, проживає у Київській області, батько – випускник БП фізики і МП екології

Бажаний подарунок: планшет.

І, звичайно ж, - всі діти люблять солодощі)

Приєднуйтесь до збору коштів на подарунки.

Останній термін – 25 грудня.

Щодо передачі коштів та уточнення списку подарунків – звертатись до п. Наталі Шумкової, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 050 335 1461.