Наша випускниця Юлія Клименко призначена заступницею Міністра економічного розвитку і торгівлі України

Випускниця НаУКМА Юлія Клименко (ФЕН, економічна теорія, 1997 р.) призначена заступником міністра - керівником апарату Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Призначення відбулося 8 квітня на засіданні Уряду.

Юлія має великий досвід керування масштабними компаніями та впровадження ефективності процесів та процедур в організації. Перед призначенням на посаду заступника Міністра вона працювала на посаді генерального директора девелоперської компанії Cantik Enterprises, комерційного директора Dragon Development, директора компанії «Славутич» та керівника торгового відділу Фондової біржі ПФТС.

Крім диплому Могилянки, Юлія Клименко отримала ступінь MBA у Міжнародному інституті менеджменту (Київ). На посаді заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівника апарату Юлія Клименко буде відповідальною за продовження реструктуризації, забезпечиення ефективної роботи Міністерства та побудову сильних горизонтальних зв'язків та міжвідомчої взаємодії.