Тимчасова виборча комісія студентського самоврядування

Наказом президента НаУКМА від 8 квітня 2015 р. № 129 було утворено тимчасову комісію з питань організації та проведення конференції студентів НаУКМА та взято до відома Тимчасове положення про порядок організації та проведення конференції студентів НаУКМА.

08 квітня 2015, одразу після Круглого стола з обговорення Проекту положення про студентське самоврядування НаУКМА, було проведено перше засідання утвореної тВК (тимчасової Виборчої Комісії). Із протоколом цього засідання ви можете ознайомитись за посиланням.

Наступне засідання тВК заплановане на 09 квітня 2015 р., о 16:30 у ауд.4-104.

Засідання є відкритим.

Порядок денний:

1. Про пропонований порядок денний конференції студентів.

2. Про доведення до відома студентів про початок виборчого процесу.

3. Про порядок подання заяв до комісії.

4. Про ініціювання зборів старост з метою проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед студентів.

5. Про організаційні питання, пов'язані з діяльністю комісії.

6. Про висвітлення діяльності комісії.

7. Інше.

Інформація про наступні етапи, пов`язані з діяльністю комісії, буде поширюватись додатково.