Вітаємо команду студентів-правників

У відбіркових раундах конкурсу Джессапа-2015 наша команда грала з університетами Камбоджі, Філіппінів, США та Болгарії.

В результаті цих раундів, команда студентів факультету правничих наук Могилянки у складі Максима Максимова (3 рік навчання), Олександра Кезя (3 рік навчання), Христини Корпан (5 рік навчання), Олени Серпуховітіної (5 рік навчання) та Катерини Песоцької (6 рік навчання) отримала дві перемоги (Камбоджа та Філіппіни) та дві поразки (США та Болгарія), що перешкодило пройти далі у фінал.

Незважаючи на це, команда Києво-Могилянської академії увійшла в топ 20 кращих меморандумів конкурсу, у якому взяли участь 116 команд з усього світу!

Щиро дякуєм тренерам, які на волонтерських засадах займались із командою кілька місяців!