«Незвичайна Могилянка» - конкурс для тих, хто її знає та любить

До 400-ліття нашої Alma Mater, яке відзначаємо цього року, НаУКМА проводить конкурс «Незвичайна Могилянка».

Яка вона – наша Могилянка? Якою бачимо її ми і хочемо, щоб побачили інші? Який настрій, які асоціації викликає слово «Могилянка»?

У конкурсі можуть взяти участь усі зацікавлені - студенти, викладачі, співробітники, випускники.

Можливо, саме ваш погляд допоможе світові зрозуміти, яка вона – незвичайна Могилянка, за що ми її так любимо, чим пишаємося!

Вимоги до робіт: фото, відео, малюнки, інсталяції з описом (дата, місце, автор, що зображено).

Роботи просимо розміщувати на kma400.org

Роботи переможців будуть презентовані 15 жовтня під час урочистостей до 400-річчя КМА на сцені Палацу культури «Україна» (режисер Влад Троїцький, за участі вокальної формації «Пікардійська терція» ).

Переможці отримають запрошення на урочисте дійство 15 жовтня.

Крім того, на них чекають сюрпризи!

Всі конкурсні роботи будуть передані до Музею КМА.

Шукайте ідеї, фотографуйте, знімайте, вигадуйте оригінальні підписи!