Презентація архітектурного закритого бліц-конкурсу КОNТR/ACT

21 травня 2015 року, 19:00, Конгрегаційна зала Староакадемічного корпусу

Презентація архітектурного закритого бліц-конкурсу на визначення кращої концепції організації громадського простору на Контрактовій площі.

Доповідачі:

Андрій Мелешевич, президент Національного університету “Києво-Могилянська академія”

Павло Рябкін, заступник голови КМДА

Анна Бондар, начальник відділу ландшафтної архітектури Департаменту містобудування та архітектури

Михайло Сагайдак, кандидат історичних наук, директор Центру археології Києва НАН України

Дмитро Гурін, спеціаліст з міських комунікацій, громадський експерт конкурсу «TERRA DIGNITAS»

У програмі:

презентація міської програми ревіталізації історичного Подолу «Київ Самобутній», дослідження археологічного спадку Подолу, презентація Конкурсного завдання на Контрактову площу.

Виставка конкурсних проектів та голосування для студентів Києво-Могилянської академії відбудеться 26 травня 2015 року.

Оголошення переможця конкурсу на фестивалі міських проектів «PRO місто» 29-31 травня 2015 року в парку ім. О. С. Пушкіна.

Вхід вільний.

Приходь і приводь друзів!