Міжнародний круглий стіл "Пам'ять про Голокост"

27 травня, з 9.00, Музей НаУКМА

З нагоди початку головування Угорщини на посаді країни – голови Міжнародного альянсу пам'яті жертв Голокосту (IHRA) Український центр вивчення історії Голокосту, Національний університет "Києво-Могилянська академія", Українська асоціація юдаїки спільно з Міжнародним фондом "Відродження" і за підтримки Посольства Угорщини в Україні та IHRA проводять круглий стіл "Пам'ять про Голокост: освітні практики та шляхи подальшого розвитку в сучасній Україні".

Під час Круглого столу відбудеться обговорення нагальних проблем, що стосуються процесів викладання й увічнення пам'яті жертв Голокосту, дискусія щодо різноманітних аспектів освітньої і просвітницької діяльності, а також історичної пам’яті про Голокост.