Лекція Грети Юлінг «Пам'ять, історія та повернення кримських татар на батьківщину»

29 травня, о 18.00, Центр польських та європейських студій НаУКМА

Грета Юлінг (Greta Uehling) - професорка антропології Мічіганського університету, авторка книги Beyond Memory, в основі якої сотні спогадів тих, хто пережив депортацію та повернувся на рідну землю.

Грета Юлінг не одноразово відвідувала Крим із різноманітними дослідницькими проектами, але наразі вимушена працювати в Києві. В цій лекції Грета Юлінг розкриє роль пам'яті та історії в поверненні кримських татар. На думку дослідниці бажання повернутися було вкорінене у спільну пам'ять, що об'єднувала кримських татар, прив'язуючи їх до рідної землі.Лекція відбуватиметься англійською мовою.

Місце: Центр польських та європейських студій Києво-Могилянської академії (вул. Волоська, 10, підвальне приміщення 6 корпусу НаУКМА).