Відбулася конференція «Філософія. Нове покоління»

21-22 травня у НаУКМА відбулася Х студентсько-аспірантська міждисциплінарна конференція «Філософія. Нове покоління».

На відкритті першого дня конференції лекцію на тему «Unlikely Philosophical Support for Approaching Fandom in Post Modernity» прочитав професор Деніел Поулі (Тихоокеанський університет Азуси, Каліфорнія, США).

Гостем другого дня конференції став доктор філософських наук, доцент НаУКМА Тарас Лютий, який прочитав лекцію «Людинознавчі концепції сучасності: від еволюціонізму до історичної антропології».

У конференції взяли участь студенти та аспіранти з університетів Києва, Львова, Харкова, Одеси та інших міст України.

Учасники події обговорили питання, присвячені різноманітним сферам: релігії та нерелігійним рухам, класичній філософії та психоаналізу, проблемам науки, моралі, техніки, цінностей та культури, зв’язку філософії з кінематографом, літературою, підприємництвом та повсякденним життям.