Фото-проект #КМА400 для Книги рекордів України

27 червня о 16.45 в рамках фестивалю для випускників та всієї могилянської спільноти КМА400FEST: Welcome home! відбудеться створення наймасовішого колективного фото, що увійде до Книги рекордів України.

Фото-рекорд стане продовженням проекту відомого українського фотографа Ігоря Гайдая – РАЗОМ.UA

Фото-проект #КМА400 ініційований в рамках відзначення 400-ліття Києво-Могилянської академії.

Вислів «Творимо майбутнє разом!» для Могиляки завжди мав глибоке значення. Саме сила та дух колективної енергії здатні робити позитивні зміни в нашій країні та світі.

Ініціатором проекту виступила Києво-Могилянська бізнес школа, яка впродовж останніх років плідно співпрацює з Ігорем Гайдаєм в освітніх та арт-проектах.

Запрошуємо всю могилянську спільноту – студентів, викладачів, співробітників, випускників долучитися до створення фото-проекту #КМА400 !

Також будемо раді друзям могилянців та партнерам Академії, які завітали до нас на КМА400Фест!

Діючий рекорд зібрав 1515 осіб. Нас має бути не менше 2000!

Детальніша програма та інформація про фестиваль «КМА400FEST: Welcome home!» на сайті Асоціації випускників та на сторінці у facebook.

Попередня реєстрація на фестиваль - за посиланням.