Олена Прімєрова - «Найкращий викладач-наставник ФЕН»

Лауреатом професорської стипендії «Найкращий викладач-наставник ФЕН» у 2014 – 2015 навчальному році знову стала старший викладач кафедри фінансів Прімєрова Олена Костянтинівна, посівши перше місце за підсумками опитування студентів факультету економічних наук.

Друге місце здобула старший викладач кафедри фінансів Буй Тетяна Григорівна, а третє – доцент кафедри економічної теорії Кончин Вадим Ігорович.

Оголошення результатів конкурсу і вручення диплома лауреата відбулося 28 червня на церемонії Конвокації факультету економічних наук. В рамках опитування студенти мали назвати до 3-х викладачів, які надали їм найбільшу підтримку у навчальному процесі, у позанавчальному житті, є найбільш відкритими до спілкування зі студентами, і яким завдячують успіхом у певній сфері свого життя (крім професійного навчання).

Цього року, відповідаючи на запитання анкети, студенти назвали 87 викладачів.

Нагадаємо, засновник гранту – Тарас Лукачук, випускник НаУКМА (економічна теорія, 1997), президент по регіону Східної Європи, Близького Сходу та Африки/President EEMEA у Jacobs Douwe Eghberts.

Пан Тарас заснував стипендію з метою розвитку традиції наставництва в НаУКМА, збереження тяглості поколінь, передання досвіду від старшого покоління до молодшого в Могилянці й відзначення найкращого, на думку студентів-економістів, викладача-наставника, адже «тільки в найкращих викладачів бувають найкращі студенти, які згодом стають найуспішнішими випускники».

Подаємо повний список згаданих студентами викладачів та співробітників і щиро дякуємо за їхню роботу.

ФЕН:

Артьомова Т.І., Бажал Ю.М., Баженова О.В., Базілінська О.Я., Базь М.О., Бандура О.В., Борисенко З.М., Бридун Є.В., Буй Т.Г., Бураковський І.В.,Ваврищук В.В., Галицька Е.В., Ганущак-Єфіменко Л.М., Глущенко С.В., Горбачук В.М., Григор'єв Г.С., Гриджук І.А., Гуменна О.В., Дадашова П.А., Дяковський Д.А., Жук В.М., Зимовець В.В., Іванова З.О., Іванова Н.Ю., Івахненков С.В., Ковшова І.О., Колосова Н.В., Колядич О.І., Кончин В.І., Краснікова Л.І., Кузьменко В.П., Купець О.В., Литвин А.В., Лук'яненко І.Г., Мельник О.М., Мертенс О.В., Міхалєва В.С., Нагірняк М.І., Неживенко О.В, Пан Л.В., Пічик К.В., Погасій В.І., Подвисоцька Т.О., Подвисоцький Ю.А., Прімєрова О.К., Романченко Н.В., Россоха В.В., Семіколєнова С.В., Семко Р.Б., Сидорович М.Я., Скринниченко М.І., Степанюк Є.В., Супрун Н.А., Токарчук І.В., Храбан А.М., Чала Н.Д., Шкурихін А.О., Шоломитський Ю., Шпортюк В.Г., Шумська С.С.

ФГН:

Головащенко С.І., Горін С.М., Джулай Ю.В., Зернецький П.В., Калиновська О.В., Кольцов М.О., Лосєв І.В., Мінаков М.А., Піроженко І.Д., Семків Р.А., Тригуб О.І., Щирокова І.В., Шугай А.Ю. ФІН: Братик М.В., Глибовець А.М., Захарійченко Ю.О., Кирієнко О.В., Пугачова М.В., Фарина О.І.

ФПвН:

Артикуца Н.В., Хоменко М.М.

ФПрН (кафедра фізичного виховання):

Фесак О.О.

ФСНСТ:

Зінченко А.Г., Копань В.С., Наумов В. О., Панін Ю.О., Якушик В. М.