Cтворення експозиції, присвяченої 400-літтю Alma Mater

Музей НаУКМА розпочинає створення експозиції, присвяченої відзначенню 400-ліття нашої Alma Mater, і запрошує долучатися до її наповнення.

Якщо у вас збереглися речі, світлини, документи, що розповідають про історію відродженої Могилянки, дуже просимо надати ці матеріали або на постійне, або на тимчасове експонування.

Радо приймемо все, що промовляє про життя Академії, навчальні та наукові звершення, будні та свята спудейства, професури (афіши, фотографії, самвидав, пам’ятні медалі діячів КМА, творчі роботи, публікації, грамоти, нагороди, посвідчення, студентські квитки, залікові книжки, конспекти та будь-які інші речові й документальні свідчення новітньої історії Академії).

Будемо вдячні за поради і консультації у створенні експозиції.

Відкриття експозиції заплановано на 12 жовтня 2015 року.

Співробітники музею готові прийняти матеріали до 01 жовтня.

Контакти:

Докладніше про Музей НаУКМА - за посиланням.