Відбувся Благодійний вечір з нагоди 400-ліття Києво-Могилянської академії

01 жовтня в Українському Домі пройшов Благодійний вечір “Свобода. Лідерство. Інновації. Творимо майбутнє разом!” – кульмінаційна подія благодійної кампанії у рамках відзначення 400-ліття Києво-Могилянської академії.

Вечір зібрав близько 200 представників державної влади, бізнесу, могилянської спільноти, митців та громадських діячів.

Серед гостей Могилянки були голова КМДА Віталій Кличко, міністр освіти та науки Сергій Квіт, віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко, міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко, заступник Глави АП Ростислав Павленко, голова правління «Райффайзен Банк Аваль» Володимир Лавренчук, випускники, партнери та друзі Могилянки.

Почесним спікером заходу став Богдан Гаврилишин – відомий у всьому світі вчений, громадський діяч, почесний професор НаУКМА.

Вже більше 50 років він виступає консультантом з питань державного управління та міжнародного бізнесу, побувавши за цей час у 89 країнах світу та змінивши на краще ситуацію у багатьох з них.

Відкриваючи вечір, президент НаУКМА Андрій Мелешевич сказав: «Могилянка – це спільнота викладачів, студентів, співробітників, випускників і друзів університету, людей різних культур і походження, які поділяють та розвивають культурні та духовні традиції Академії. Академія ніколи не стоїть осторонь того, що відбувається в нашій державі – ми беремо активну участь у тому, що розвиває та зміцнює Україну. Всі, хто допомагає Могилянці, хто поділяє наші цінності й долучається до великої справи, яку ми робимо, стають членами нашої громади, нашої родини».

Привітав Могилянку з 400-літнім ювілеєм і голова КМДА Віталій Кличко: «Благодійний вечір – це місце, куди ми прийшли для того, щоб підтримати Могилянку. Я дуже поважаю цей університет. Тут навчалося багато моїх друзів та колег. І допомогти Могилянці в міру моїх сил я вважаю своїм почесним і приємним обов’язком».

Однією з найцікавіших подій насиченої програми вечора став благодійний аукціон, на якому були представлені ексклюзивні твори мистецтва, майстер-класи від відомих людей та унікальні пропозиції від самої Могилянки.

Найгостріша боротьба розгорнулася за авторську програму «Школа стратегічного архітектора» від Києво-Могилянської бізнес-школи та поїздку на хутір почесного президента НаУКМА В’ячеслава Брюховецького.

Навчальна програма від КМБШ стала найдорожчим із проданих на благодійному аукціоні лотів – її придбали за 40 000 грн., перевершивши початкову ціну вдвічі. А гостем пана Брюховецького стане Віталій Кличко, який виграв цей лот.

Завдяки Благодійному вечору було залучено близько 830 000 грн.

Крім того, ще 250 000 грн. залучено під час благодійної кампанії до 400-ліття Академії на англомовні рецензовані журнали (Kyiv-Mohyla Scholarly Peer-Reviewed Journals).

Всі кошти, залучені під час вечора, будуть спрямовані на реалізацію стратегічних проектів Академії (розвиток Докторської школи НаУКМА ім. родини Юхименків, видання англомовних електронних рецензованих видань Kyiv-Mohyla Journals, комплексну модернізацію інформаційної мережі НаУКМА) та проведення ювілейних заходів.

Партнерами благодійного вечора стали:

• Корпорація "Артеріум"
  • ТОВ "Астеліт"
  • ЮФ "Василь Кісіль і Партнери"
  • ЮФ "Марченко Даневич"
  • Центр клітинної терапії «EmCell»
  • ПАТ "Каховський завод електрозварювального устаткування"
  • ITT Investment Group

Партнери благодійного аукціону:

• Києво-Могилянська бізнес-школа,
  • бутік-ательє козацього одяку "Отаман",
  • Elk from Vaxholm,
  • Kachorovska Atelier,
  • Майстерня Hita. Handmade,
  • видавництво "Абабагаламага",
  • Just Lviv it!,
  • KMA gift shop,
  • Дмитро Гордиця,
  • Тиберій Сильваші,
  • Ігор Гайдай,
  • Олів'є Дюффур,
  • Юрій Панін.

Партнерами стратегічного проекту Kyiv-Mohyla Scholarly Peer-Reviewed Journals стали ЮФ "Бейкер і Макензі", Євгеній Уткін і родина Вікторії Гуменюк та Сергія Сегеди.

Друзі та партнери Могилянки, котрі не змогли взяти участь у благодійному вечорі, мають можливість долучитися до одного з трьох благодійних проектів, збір коштів на які триває.

Спільнота Могилянки дякує всім, хто підтримав нас на благодійному вечорі і допоміг створити його святкову, незабутню атмосферу.

Висловлюємо щиру вдячність всім, хто поділяє цінності Могилянки та допомагає нам досягати наших цілей – побудови якісного, конкурентоспроможного університету у процвітаючій європейській країні!