Гостьова лекція професора Норвезького Інституту стратегічних досліджень Еріка С.Рейнерта

06 жовтня, о 13.30, ауд 6-201

Професор Ерік С. Райнерт приїздить в Україну для участі в Київському міжнародному економічному форумі, яий проходитиме 8 жовтня.

Лекція "The theoretical links between business strategy and a national development strategy"  буде прочитана англійською мовою.

Ерік С. Райнерт - професор Норвезького інституту стратегічних досліджень, професор стратегій розвитку Талліннського технологічного університету, Естонія, очолює в Норвегії міжнародний фонд «Другий канон» (The Other Canon Foundation).

Має ступінь бакалавра університету Санкт-Галлен, Швейцарія, та ступінь магістра ділового адміністрування Гарвардського університету, PhD Корнелльського університету.

Пропрацювавши в 54 країнах світу, доктор Райнерт має великий підприємницький досвід.

Його книга «Як багаті країни розбагатіли ... і чому бідні країни залишаються бідними» була опублікована та перекладається 18 мовами.