Оголошено набір учасників для навчального табору в Києві

Країни-учасниці: Німеччина, Україна.

Проект буде реалізований в рамках програми “Німецько-українські молодіжні зустрічі”.

Програма відбувається за підтримки Фонду «Пам'ять, відповідальність і майбутнє" (EVZ) і реалізується Центром регіональних стратегій (Німеччина) і Національним університетом "Києво-Могилянська академія» (Україна).

Мета проекту:

спілкування студентів з Німеччини та України та обговорення свого досвіду в студентській адвокації в контексті університету та поза аудиторних активностей (формальних і неформальних), підготовка до майбутньої кар'єри та громадської активності.

Вимоги до учасників:

Студенти повинні брати активну участь в інформаційно-адвокаційній діяльності та або іншій організації в контексті університетів (студентське самоврядування, студентські організації тощо) і може поділитися своїм досвідом. Інша громадська активність і зацікавленість у стабілізації відносини із Західною Європою вітаються.

Робоча мова:

рідна мова, частково англійська.

Реалізація проекту:

табір триватиме 5 днів, німецька сторона делегує 11, українська - 19 учасників/студентів.

Молодіжний обмін включає в себе лекції, дискусії, роботу в групах та екскурсії.

Витрати:

відшкодовуються витрати на відрядження (поїзд/автобусні квитки), проживання та харчування.

Умови участі:

надіслати мотиваційний лист (з описом залученості до тематики проекту і мотивації до участі) на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , особистого телефонного/Skype інтерв'ю.

Крайній термін:

16.10.2015