Семінар "Лікування психічних наслідків травми"

08-9 жовтня, Бібліотека Антоновичів, к.22

Семінар присвячено сучасному стану знань і майбутнім напрямам розвитку в контексті нинішньої ситуації в Україні.

Організатор від НаУКМА:

Сергій Богданов, психолог, психотерапевт, заступник керівника Центру досліджень конфліктів та психоаналізу  НаУКМА.

Про семінар:

Група практичного дослідження психічного здоров’я при Школі суспільного здоров’я Університету Джона Хопкінса (США) у співпраці з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» НаУКМА проводять семінар, присвячений сучасним знанням і майбутнім напрямам розвитку служб психічного здоров’я і лікування травми в Україні.

Цей семінар спонсорується USAID як складова діяльності Університету Джона Хопкінса і українських партнерів, спрямованої на покращення українських програм і служб психічного здоров’я для людей, постраждалих в результаті травм і конфліктів.