Програма святкових заходів до 400-річчя Академії

На урочисте вечірнє дійство до 400-річчя Академії вже зареєструвалося більше людей, ніж може вмістити перше академічне містечко НаУКМА.

На превеликий жаль, ми були вимушені закрити реєстрацію з міркувань безпеки.

Хто не встиг зареєструватися, може побачити це дійство у прямому ефірі на нашому ю-туб каналі "Могилянка", а також на телеканалі Ua:Перший або Hromadske.tv.

Проте відзначення ювілею - це не лише вечірня частина, це цілий тиждень насичених подій, а саме:

12 жовтня:

12:00 Конгрегаційна зала - Відкриття Міжнародної наукової конференції «Ad fontes – До джерел»

17:00 Музей КМА - Відкриття експозиції «Києво-могилянська академія: чотири століття історії»

13 жовтня:

17:00 КМЦ, Галереї мистецтв ім. Олени Замостян - відкриття виставки «Могилянська Покрова»

14 жовтня:

14:30 Музей КМА - Презентація видавничих проектів НаУКМА, присвячених 400-літній історії КМА

Серед них:

- Перший том енциклопедії "Київська духовна академія (1819-1924) в іменах"

- Другий англомовний рецензований електронний журнал «Kyiv-Mohyla Humanities Journal»

16:30 Конгрегаційна зала - Круглий стіл щодо архітектурного розвитку КМА

15 жовтня:

13:00 акція Чистий Сковорода

14:00 2 академічне містечко - студентський фестиваль KMADay: КМАrket, показовий виступ та козацький куліш від СПАСу, фотосушка та інші цікавинки

14:30 КМЦ - урочисті збори трудового колективу: вітання та подарунки Академії та нагородження могилянців

16 жовтня:

Святковий концерт з гуртом Плач Єремії та Тарасом Чубаєм

Для викладачів та співробітників НаУКМА вхід безкоштовний.

Для цього треба заповнити анкету за посиланням.