Відзнаки могилянцям до 400-ліття Академії

З нагоди 400-річчя Києво-Могилянської академії багатьох могилянців – викладачів, співробітників, студентів – нагороджено відзнаками держави, Кабінету міністрів, Міністерства освіти та науки, Київської та Подільської районних держадміністрацій та НаУКМА.

Щиро вітаємо, дорогі колеги!

Завдяки Вашому професіоналізму, відданій праці, ентузіазму та наполегливості Києво-Могилянська академія стала ініціатором і автором переважної більшості реформ у вищій освіті України!

За вашої активної участі ми разом, вся могилянська спільнота, творимо майбутнє нашої країни!

Зичимо Вам здоров’я й довголіття, енергії та натхнення, талановитих студентів, нових досягнень в науці й освіті та успіхів у нашій спільній справі розвитку університету!

Відзнаки співробітникам НаУКМА до 400-ліття Києво-Могилянської академії

Указом Президента України №586/2015 від 15 жовтня 2015 року «Про відзначення державними нагородами України працівників НаУКМА» за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди 400-річчя заснування Києво-Могилянської академії державними нагородами відзначено:

• орденом "За заслуги" І ступеня –

КОЗЮБРУ Миколу Івановича, завідувача кафедри загальнотеоретичних та державно-правових наук;

• орденом "За заслуги" III ступеня –

СУЩЕНКА Володимира Миколайовича, доцента кафедри загальнотеоретичних та державно-правових наук;

• орденом "За заслуги" III ступеня –

ХМЕЛЬКА Валерія Євгеновича, професора кафедри соціології;

• орденом княгині Ольги II ступеня -

ШУМКОВУ Наталію Рудольфівну, помічника президента, керівника напряму «комунікації з випускниками НаУКМА».

Присвоєно почесні звання:

"Народний артист України"-

ЖИГУНУ Олександру Івановичу, художньому керівникові та диригенту хорової капели "Почайна".

"Заслужений діяч науки і техніки України":

БАЖАЛУ Юрію Миколайовичу, завідувачеві кафедри економічної теорії, доктору економічних наук, професорові;

ГЛИБОВЦЮ Миколі Миколайовичу, деканові факультету інформатики, доктору фізико-математичних наук, професорові;

КОРОЛЬКУ Валентину Григоровичу, завідувачеві кафедри зв’язків з громадськістю, психології та педагогіки, доктору філософських наук, професорові;

ЛУЧИКУ Василю Вікторовичу, завідувачеві кафедри загального і слов’янського мовознавства, доктору філологічних наук, професорові;

МОРЕНЦЮ Володимиру Пилиповичу, завідувачеві кафедри літературознавства, доктору філологічних наук, професорові;

ОКСАМИТНІЙ Світлані Миколаївні, деканові факультету соціальних наук і соціальних технологій, доктору соціологічних наук, професорові;

ТКАЧУК Марині Леонідівні, деканові факультету гуманітарних наук, доктору філософських наук, професорові;

• ЯКОВЕНКО Наталі Миколаївні, професорові кафедри історії, доктору історичних наук, професорові.

"Заслужений працівник культури України" -

ЯРОШЕНКО Тетяні Олександрівні, віце-президентові університету з наукової роботи та інформатизації.

"Заслужений працівник освіти України" -

ГІРНИКУ Андрію Миколайовичу, професорові кафедри зв’язків з громадськістю, психології та педагогіки.

ШИМАНСЬКІЙ Олені Трохимівні - професорові кафедри фізико- математичних наук

"Заслужений юрист України" -

МЕЛЕШЕВИЧУ Андрію Анатолійовичу, президентові НаУКМА.

Указом Президента України №567/2015 від 4 жовтня 2015 року за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм присвоєно почесне звання «Заслужений журналіст України» ФЕДЧЕНКУ Євгену Миколайовичу, директорові Могилянської школи журналістики, кандидату політичних наук, доценту.

Указом президента України № 269/2015 від 15 травня 2015 року за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм постановляю: присвоєно почесне звання "Заслужений діяч науки і техніки України" ШАЛАГІНОВУ Борису Борисовичу, професорові кафедри літературознавства, доктору філологічних наук.

Найвищою нагородою НаУКМА – медаллю «Святого Петра Могили» (наказ № 393 від 15 жовтня 2015 р.) – за високий професіоналізм і значний внесок у розвиток Національного університету «Києво-Могилянська академія» та з нагоди 400-ї річниці Києво-Могилянської академії нагороджені:

БАЛАБУШЕВИЧ Тетяна Аркадіївна, доцент кафедри історії;

БЄЛЄЙ Віра Василівна, заступник головного бухгалтера;

ІСАЄВ Сергій Дмитрович, професор кафедри екології;

САВЕНКО Микола Дмитрович, доцент кафедри загальнотеоретичних та державно-правових наук;

ФРАНЧУК Олег Васильович, завідувач кафедри мережних технологій.

Також відзнаками нагороджено:

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України – 4 особи

Почесними грамотами, грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України – 43 особи

Подякою голови Київської міської державної адміністрації – 5 осіб

Грамотами та подяками Департаменту освіти і науки, молоді і спорту виконавчого органу Київської міської ради – 10 осіб

Подякою голови Подільської районної у м. Києві державної адміністрації – 13 осіб

Подякою президента і почесного президента НаУКМА – 44 особи

• Дипломами Києво-Могилянського братства - 118 співробітників та 17 партнерів Академії

Дякуємо, колеги, за співпрацю і щиро вітаємо із заслуженими нагородами!