Акція з експрес-перевірки групи крові

04 листопада, з 12.00 до 16.00, 4-206

Кожен могилянець - студент, викладач чи співробітник, випускник НаУКМА зможе не тільки дізнатися свою групу крові та резус-фактор, а й допомогти онко-хворій дитині. Міжнародний благодійний фонд "Таблеточки" за організаційної підтримки Школи соціальної роботи НаУКМА проводить акцію з експрес-перевірки групи крові.

Це абсолютно безболісна, швидка та безпечна процедура, вартість якої складатиме 35 грн. (аналогічна процедура в лабораторіях Києва коштує 120 грн.) та проходитиме під наглядом медичного персоналу.

Більше інформації про діагностичні картки та процедуру проведення ви можете отримати за посиланням.

Усі зібрані кошти будуть передані для лікування онкохворих дітей, якими опікується МБФ "Таблеточки" (детальніше про потреби дітей за посиланням).

Місце проведення тестування: вул. Волоська 8/5, 4 корп., к.206