ІІ виставка "Творчі могилянчики"

20 листопада 2015 р. розпочне роботу ІІ виставка "Творчі могилянчики".

До участі у виставці запрошуються діти, онуки, сестри і брати (віком до 12 років) викладачів, співробітників, студентів і випускників НаУКМА, які малюють, вишивають, роблять ляльок і скульптури; займаються декупажем, писанкарством, виробами з паперу і картону та іншими ручними виробами.

Виставка проходить під патронатом Олексія Цебра, випускника НаУКМА 2000 р., засновника грантів «Мультиплікатор щастя» та «Мультиплікатор добра».

Важливо!!!

Планується, що відбудеться «тихий» аукціон, кошти від якого будуть спрямовані на підтримку бійців АТО з НаУКМА, а також на створення інтелектуального простору для студентів і співробітників НаУКМА.

Учасники виставки, які бажають, щоб їх роботи взяли участь у цьому аукціоні, мають повідомити співробітника Музею під час подачі робіт.

Кошти від аукціону першої виставки "Творчі могилянчики" у сумі 5300 грн були направлені на потреби поранених бійців у центральному військовому шпиталі Києва (25%), закупівлю базової комплектації безпілотника Phantom-II (25%) та на устаткування Музею НаУКМА (50%).

Усіх бажаючих взяти участь у виставці просимо приносити свої вироби з 04 до 11 листопада 2015 р. з 9:00 до 17:00 в Музей НаУКМА (Поварня, Галшчин дім, вн.т.151).

Звертаємо увагу на те, що роботи мають бути оформлені для експонування, тобто має бути:

- назва, прізвище, ім’я і вік автора на момент виготовлення виробу

- рамка

- петелька

Бажано вказати матеріал і техніку виконання.

Контактна особа з питань роботи Музею НаУКМА:

Сидорчук Таїсія Михайлівна,

т. 413-31-13, вн.434, м. 097-898-33-01; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактна особа з питань організації виставки:

Іванова Наталія Юріївна,