Видавництво «Дух і Літера» та НаУКМА передали книги для Донецького університету в екзилі

Видавництво «Дух і Літера» стало ініціатором благодійної акції – передачі своїх книжок до бібліотеки Донецького національного університету, евакуйованого з окупованих територій до Вінниці.

Видавництво передало університету, у котрому зараз навчається близько дев`яти тисяч студентів, більше 200 назв (близько 500 прим.) книг.

До ініціативи відразу долучилася Наукова бібліотека Могилянки, додавши ще 682 прим. книжок.

Для бібліотеки Антоновичів це не перша подібна благодійна акція, йдеться скоріше про благодійний проект: за січень-жовтень 2015 р. з її обмінного фонду до інших бібліотек України передано 6744 примірники книжок. У результаті, бібліотека евакуйованого університету поповниться кращими книжковими новинками: книгами цьогорічного лауреата Нобелівської премії Світлани Алексієвич, володарки Гран-прі Львівського Форуму видавців-2015 Олі Гнатюк, колекцією філософської та релігієзнавчої літератури.