Круглий стіл з питань розвитку наукової освіти в Україні

11 листопада , о 10.00, Конгрегаційна зала Староакадемічного корпусу

У НаУКМА відбудеться круглий стіл з питань розвитку наукової освіти в Україні «Розроблення програм з підготовки доктора філософії та організація докторської підготовки в контексті модернізації системи вищої освіти відповідно до Болонського процесу» (Development PHD programs and organization of Doctoral Studies in the context of Modernization of Higher Education System in line with Bologna Process).

Мета зустрічі - запропонувати рекомендації щодо запровадження вимог Болонського процесу в сфері наукової освіти третього циклу (кваліфікація PhD).

Організатор заходу - Національний офіс Erasmus + в Україні.

З привітальним словом виступлять:

Анна Новосад (начальник Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, Міністерство освіти і науки України, Національний експерт з реформування вищої освіти),

Світлана Шитікова (директор, Національний Еразмус+ офіс в Україні).

Доповідачі:

Ольга Богуріна (координатор регіону Східної Європи, Росії та Центральної Азії за Проектом ЄС «Підтримка експертів з реформування вищої освіти – HERE, SPHERE» (Іспанія)),

Елла Рітчі (Університет Ньюкасл, Великобританія),

Михайло Винницький, Людмила Криворучка (Докторська школа ім. родини Юхименків НаУКМА).

Модератори дискусії:

Світлана Шитікова, Жанна Таланова (Neo Ukraine).

Реєстрація і програма - за посиланням.

Адреса:

вул.Г.Сковороди, 2.