Галина Янченко у циклі зустрічей «Могилянські історії»

19 листопада, о 19.00, ауд. 4-101

Галина Янченко, випускниця НаУКМА за спеціальністю соціологія (2009 р.), засновниця Антикорупційного штабу Києва, аналітик ГО «Центр протидії корупції». В минулому - член партії «ДемАльянс».

Тема розмови - «Можливості реалізації соціальних дослідників у сучасному світі».

Під час зустрічі будуть обговорюватись:

- виклики, які нині існують для соціальних дослідників;

- компетенції, якими мають володіти соціологи та політологи;

- перспективи розвитку цих спеціальностей.

Формат зустрічі: до 30 хв. – виступ, 50 хв. – відповіді на запитання.

Бажана попередня реєстрація на подію.

Могилянські історії: цикл зустрічей випускників НаУКМА з усією університетською спільнотою, метою якого є

• налагодження зв’язків між випускниками та студентами НаУКМА, створення партнерської мережі;

• розвиток традиції взаємопідтримки та взаємодопомоги могилянців різних поколінь і спеціалізацій;

• поширення випускниками власного досвіду і мотивація студентів до саморозвитку;

• допомога студентам НаУКМА в орієнтації на ринку праці та адаптації до його вимог.

Організатор – напрям «комунікації з випускниками НаУКМА,

координатор – стажер напряму Валерія Якушко (соціологія, 1 рік навчання) e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.