Науковий семінар «Дезінформація як складник злочину Голодомору 1932-33 років в Україні»

26 листопада, 15:00, Музей НаУКМА

Центр міжнародного захисту прав людини Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Український інститут національної пам’яті проводять науковий семінар «Дезінформація як складник злочину Голодомору 1932-1933 років в Україні».

Під час семінару будуть розглянуті питання пропагандистських акцій радянського режиму щодо Голодомору на міжнародній арені; колективної амнезії та інформаційного табу щодо Голодомору 1932-1933 років в СРСР; етапів поширення інформації про Голодомор 1932-1933 рр. в Україні; заперечення Голодомору в Україні як злочину геноциду Російською Федерацією на сучасному етапі та політико-правову оцінку Голодомору в Україні іноземними державами та міжнародними організаціями.

Учасники заходу:

Володимир Василенко, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Надзвичайний і Повноважний Посол України

Мирослава Антонович, Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Юлія Аносова, Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Володимир Тиліщак, Український інститут національної пам’яті

Віталій Огієнко, Український інститут національної пам’яті

Леся Онишко, Національний музей "Меморіал жертв Голодомору"

Контакти:
Мирослава Антонович, 044-4256073,