Семеро могилянців увійшли до складу Ради з питань національної єдності

Петро Порошенко своїм  Указом  No697/2015 утворив Раду з питань національної єдності як консультативно- дорадчий орган при Президентові України.

Рада створена з метою сприяння дальшій консолідації українського суспільства на основі національної системи цінностей, духовних та культурних традицій, напрацювання оптимальних заходів, спрямованих на зміцнення національної єдності та розвиток національної свідомості, забезпечення системної взаємодії державних органів з інститутами громадянського суспільства.

До складу Ради увійшли:
Олексій ГАРАНЬ , керівник Школи політичної аналітики, д.п.н., професор НаУКМА;
Сергій КВІТ,  другий президент НаУКМА, чинний Міністр освіти і науки України;
Ігор КОГУТ, випускник НаУКМА, голова Ради аналітичного центру громад громадської організації "Лабораторія законодавчих ініціатив";
Леся ОСТРОВСЬКА-ЛЮТА, випускниця НаУКМА, експерт компанії Pro.Mova;
Ростислав ПАВЛЕНКО, випускник НаУКМА, Заступник Глави Адміністрації Президента України, секретар Ради;
Володимир ПАНЧЕНКО, професор НаУКМА;
Валерій ПЕКАР, викладач КМБШ, співзасновник громадської організації "Всеукраїнська громадянська платформа "Нова країна" .

Повністю текст відповідного Указу розміщено на сайті Президента України - за посиланням.