Могилянці долучились до всесвітнього флешмобу від UNICEF

Студентське телебачення «ТА Могилянка» та Спудейське Братство від імені всіх студентів НаУКМА зняли відео на пісню Джона Леннона «Imagine», чим долучились до флешмобу на підтримку миру у всьому світі та кращого майбутнього для всіх дітей.

Режисером ролику став студент Могилянської школи журналістики Лесь Якимчук.

Всесвітній флешмоб #Imagine минулого року започаткував дитячий фонд ООН UNICEF, що займається захистом дітей у понад 190 країнах світу.

Щоб долучитись до акції, потрібно записати свій спів «Imagine» та присвятити його кращому майбутньому дітей планети. Для цього треба завантажити додаток TouchCast на свій мобільний чи комп’ютер та заспівати пісню, розмістивши її з хештегом#IMAGINE.

Напередодні Нового року діджей David Guetta зміксує в єдину композицію записи #IMAGINE з усіх країн світу.