Науково-освітній семінар, присвячений психологічній медицині

Національний університет „Києво-Могилянська Академія” та Товариство конфліктологів України оголошують набір слухачів на науково-освітній семінар „Психологічна медицина: психосоматика та психофізична реабілітація”.

В програмі курсу:

психосоматика як наука, що вивчає зв’язок тілесності з психікою та знайомить з символікою, яку несуть в собі тілесні симптоми;

основи психотерапевтичних знань як засіб розвитку психологічної компетентності;

біопсихосоціальні засоби збереження здоров’я;

побудова індивідуального режиму з урахуванням біоритмів;

нетрадиційні засоби збереження здоров’я;

психофізична реабілітація та стрес-менеджмент.

Програма передбачає знайомство з принципами психологічної медицини, психосоматики, індивідуальним підходом до застосування сучасних технологій в проведенні занять оздоровчої спрямованості (альтернативні методики).

Отримані знання допоможуть зрозуміти причини та знайти шляхи подолання хворобливих станів, дозволять краще справлятися з конфліктами та критичними періодами життя, запобігти виникненню психологічних напружень, стимулюють особистісний ріст та розвиток, формування душевної стійкості, а також знадобляться в спілкуванні з оточенням, налагодженні взаємин з рідними людьми та вихованні дітей.

Використання даних сучасної науки та великий практичний досвід авторів робить виклад матеріалу зрозумілим та корисним на практиці.

Заняття проводять:

Васьківська Світлана Василівна, доцент кафедри психодіагностики та клінічної психології КНУ імені Тараса Шевченка

Гірник Андрій Миколайович – професор кафедри психології та педагогіки НаУКМА.

Лазоренко Борис Петрович – старший науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології АПН України

Тривалість навчання – 3 місяці, 80 академічних годин.

Приймаються особи з вищою і базовою освітою.

Початок занять – cічень 2016 р.

Особи, що успішно закінчили навчання, отримують сертифікат НаУКМА.

Навчання два рази на тиждень з 18.20 до 21.00 у вівторок та четвер.

Довідки за тел.: +380964296514. +380501517582 (Андрій Миколайович), ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.