Дві українки увійшли до списку 50 кращих розробниць у Нью-Йорку

Обидві – випускниці НаУКМА

Проект RecruitLoop створив список з 50 кращих розробниць в Нью-Йорку, в залежності від їхнього досвіду і кваліфікації.

До списку 50 кращих девелоперів-жінок міста увійшли дві українки - Вікторія Сукманова та Любов Шипович.

Обидві – випускниці факультету інформатики НаУКМА та однокурсниці: дипломи бакалавра отримали 2005 р., дипломи магістра – 2007 р. (у Любові – диплом з відзнакою).

Вікторія Сукманова працює в компанії Amazon.

Любов Шипович, президент і засновниця благодійної організації Razom for Ukraine (США) у серпні 2015 р. приєдналася до команди голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі. Вона стала радником губернатора з технічних питань. Тоді Любов підкреслювала, що буде працювати радником на громадських засадах і не буде отримувати зарплату. Основними напрямками її роботи стануть IT-освіта, автоматизація державних процесів і розвиток IT-кластерів.

Також наша випускниця є співзасновником і президентом однієї з найпопулярніших і найбільш швидкозростаючих українських організацій в США Razom for Ukraine, координатором проекту "ОКО", який займається напівавтоматичним моніторингом згадок про Україну в зарубіжних ЗМІ, співзасновником мережі Global Ukrainians і активним громадським діячем.

Детальніше - за посиланням.