Майстер-клас Всеволода Зеленіна "Політичний коучинг: психологічна безпека в умовах інформаційної війни"

24 березня в Києво-Могилянській академії пройде майстер-клас Всеволода Зеленіна

"ПОЛІТИЧНИЙ КОУЧИНГ: ПСИХОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА В УМОВАХ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВІЙНИ".

Мова йтиме про створення системи індивідуального психологічного самозахисту в умовах пропагандистської атаки.

На майстер-класі будуть розглядатися такі питання:

• Феномен сучасної інформаційної війни: психотехнології впливу на суспільну думку.
  • Психологічні порушення та проблеми як ефекти інформаційної війни: соціальний та індивідуальний вимір.
  • Методи та практики політичного коучингу як засіб подолання негативних наслідків інформаційної атаки.

В рамках майстер-класу відбудеться авторська презентація книги «По той бік правди: НЛП як зброя інформаційно-пропагандистської війни».

Ця подія буде цікавою для професійних психологів-консультантів, військових психологів і психотерапевтів, коучів, психологів-науковців, викладачів психологічних дисциплін, студентів-психологів старших курсів, а також усіх, кого цікавлять питання теорії і практики психологічної саморегуляції в умовах інформаційної війни.

zelenin

Всеволод Зеленін -акредитований Майстер-Коуч міжнародної категорії (International Coaches Union), кандидат психологічних наук, доцент кафедри політико-психологічних проблем суспільного розвитку Інституту соціології, психології та соціальних комунікацій НПУ ім. М.П.Драгоманова, член Української спілки психотерапевтів (УСП) дійсний член Європейської асоціації психотерапії (ЕАР), член Асоціації політичних психологів України (АППУ), політичний коуч з досвідом роботи в США, Канаді, Ізраїлі, країнах Азії, ЕС та пострадянського простору з 1996 року.

Початок о 18:00, 1 корпус, 217 ауд.

Вхід вільний.