Лекція-презентація Ханса Тіммера

08 березня, о 11-30, ауд. 6-301

Це найновіший звіт Світового Банку, у якому будуть представлені макроекономічні перспективи для Регіону Європи і Центральної Азії (ЄЦА) з акцентом на наслідки подальшого зниження цін на нафту, включаючи вплив на банківський сектор і ринок нерухомості.

Звіт також включає в себе актуальну главу про вплив Китаю на ЄЦА регіон.

Ханс Тіммер обіймає посаду Головного економіста Світового банку у справах Європи та Центарльної Азії з 1 вересня 2013 року. До цього він працював Директором Групи оцінки перспектив розвитку Світового банку. Під його керівництвом Група підготувала щорічні звіти Світового банку, Загальний моніторинговий звіт щодо перспектив світової економіки, звіт з Фінансування глобального розвитку.

Пан Тіммер є відомим макроекономістом та економетристом із 25-річним досвідом управління провідними міжнародними командами моделістів, прогнозистів та політичних аналітиків. Він має ступінь магістра в галузі економетрики з Університету Еразма в Роттердамі і був дослідником в університеті Лодзі в Польщі і в Економічному інституті Нідерландів.

Презентація відбудеться англійською мовою.

Вхід вільний.

Запрошуються всі зацікавлені студенти і аспіранти НаУКМА