Публічна лекція «Єврейська ідентичність і антисемітизм: типи та взаємовпливи»

20 травня, о 18:00, офіс програм НаУКМА з юдаїки

Інститут досліджень світового антисемітизму й політики, Українська асоціація юдаїки, маґістерська програма з юдаїки в НаУКМА, у рамках серії лекцій «Сучасний антисемітизм в Україні і світі» проводять лекцію Йосифа Зісельса.

У лекції буде розглянуто різні типи єврейської ідентичності, її форму і зміст.

Окрему увагу буде приділено причинам трансформацій єврейського самоусвідомлення.

Лектор простежить, як зміна євреями ідентичностей впливає на появу нових антисемітських стереотипів, і зупиниться на сучасних формах єврейської ідентичності й антисемітизму в Україні і світі.

Йосиф Зісельс – український громадський діяч, виконавчий співпрезидент Асоціації єврейських організацій та общин України (Вааду України), виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України, голова Генеральної ради Євроазійського єврейського конгресу, автор книг «Если я только для себя...» (2000) і «Если не сейчас...» (2006).

Адреса:

вул. Волоська 8/5, корпус 5, підвал