Конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Мовний простір слов’янського світу: досвід і перспективи»

27 травня, 11:00 – 18:30, Музей НаУКМА

На ІІ Всеукраїнській міждисциплінарній конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Мовний простір слов’янського світу: досвід і перспективи» візьмуть участь представники НаУКМА, Інституту мовознавства, Інституту української мови та Мовно-інформаційного фонду НАН України, Науково-дослідного інституту українознавства, Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ» та інших освітніх і наукових установ України.

О 16:30 у рамках конференції розпочне роботу круглий стіл на тему «Досвід і сучасні проблеми перейменування географічних об’єктів», головними доповідачами на якому виступлять: д. філ. н., проф., завідувач кафедри загального і слов’янського мовознавства НаУКМА Василь Лучик; д. філ. н., проф., завідувач відділу мов України Інституту мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України Богдан Ажнюк, канд. філ. н., ст. науковий співробітник відділу ономастики Інституту української мови НАН України Святослав Вербич, а також начальник відділу аналізу регіональних особливостей та політики національних меншин Українського інституту національної пам'яті Богдан Короленко.

Конференція працюватиме з 11:00 до 18:30 у залі першого поверху Музею НаУКМА.

Детальна програма заходу – за посиланням.

Організатори:

кафедра загального і слов’янського мовознавства НаУКМА за підтримки Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених НаУКМА.

Контактна особа: