Презентація книги Тараса Лютого "Ніцше. Самоперевершення"

25 травня, о 19:00

У книзі «Ніцше. Самоперевершення» Тарас Лютий простежує, як формувалися і якої трансформації зазнали ідеї Фрідріха Ніцше, одного з найвідоміших філософів ХІХ століття. В розвідці окреслюється культурний контекст формування мислителя, з’ясовується, як ним сприймалися поширені в ХІХ ст. соціально-політичні рухи, порушуються питання про причини експлуатації інтелектуального доробку Ніцше тоталітарними ідеологіями, а також увиразнюються концепти «самоперевершення» і «самотворення», що стають чільними домінантами філософування Ніцше.

Розкриваються моделі переосмислення й доля ніцшеанства в різноманітних національних традиціях.

На презентації монографії автор разом з колегою Людмилою Криворучкою поговорять про ніцшеанську візію освіти та самоосвіти.

Тарас Лютий – український філософ, професор кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА, представник молодшої генерації Київської філософської школи. Автор понад 40 наукових праць, присвячених проблемам історії філософії та філософської антропології.

Адреса: вул. Пушкінська, 31-В-1.

Вхід вільний за умови реєстрації (за посиланням).