Могилянка на першому місці у рейтингу університетів, що готують IT-фахівців

Портал про навчання і роботу в сфері ІТ DOU опублікував свіжий рейтинг українських університетів, в яких готують IT-фахівців.

Аналітики порталу в цьому році рейтинг створювали спеціально для абітурієнтів, які хочуть працювати в IT і вибирають відповідний університет.

У підсумковий рейтинг були включені факультети і університети, за якими було зібрано 40 і більше анкет.

Враховувалися тільки відповіді респондентів з досвідом роботи в IT.

Для побудови рейтингу була обрана оцінка готовності рекомендувати свій факультет або кафедру як місце навчання. НаУКМА посіла перше місце в рейтингу вузів з оцінкою готовності рекомендувати 8,3 з 10. Практично всі оцінки НаУКМА виявилися вищими за середні по вибірці: імідж, робота адміністрації та викладачів, корисність і актуальність знань (в тому числі список досліджуваних технологій), технічне забезпечення, спільнота студентів і випускників, можливість займатися науковою діяльністю, фінансова ефективність, співпраця з ІТ компаніями і допомога в працевлаштуванні.

Для НаУКМА зафіксований найнижчий рівень корупції - ніхто з респондентів не стикався з хабарами особисто.

57% опитаних випускників і студентів НаУКМА сказали, що не стали б міняти місце навчання, якби могли знову вибирати (36% в загальній вибірці).

Повний рейтинг - за посиланням