Додатковий набір на магістерські програми

УВАГА! Оголошено додатковий набір на магістерські програми.

Строки проведення додаткового набору на магістерські програми

Прийом документів                                                            25 - 31 серпня  2016 р.

Вступні випробування                                                         2 – 9 вересня 2016  р

Надання рекомендацій до зарахування                              12 вересня 2016 р.

Заміна копій документів на оригінали

вступниками, які рекомендовані до зарахування               13 вересня 2016 р.

Наказ щодо зарахування                                                    до 15 вересня 2016 р.

Перелік спеціальностей, на які оголошено додатковий набір

Історія: державне замовлення – 2  (спільний конкурс зі спеціальністю «Археологія»), контракт  21 (спільний конкурс зі спеціалізацією «Юдаїка») .

Археологія: державне замовлення  -  2 (спільний конкурс зі спеціальністю «Історія»), контракт – 8.

Філософія: контракт -  20 .

Культурологія: контракт -  26.

Філологія: контракт  -  12.

Політологія: державне замовлення  -   2, контракт – 15.

Менеджмент в охороні здоровя *: державне замовлення – 2, контракт – 35.

Соціальна робота: державне замовлення  - 1, контракт – 12.

Психологія: контракт  -  27.

Соціологія: контракт -  33.

Журналістика: контракт   -  7.

Публічне управління та адміністрування: **   державне замовлення – 17 (уточнюється), контракт – 27.

Економіка: контракт  -  42 .

Фінанси, банківська справа та страхування:  контракт  -  20.

Прикладна математика: державне замовлення  -  3,  контракт – 9.

Інженерія програмного забезпечення: контракт -  9.

Комп’ютерні науки та інформаційні технології: контракт  -  3.

Системний аналіз: контракт  -  9.

Біологія: державне замовлення  -  5, контракт – 15.

Екологія: контракт  -  7.

Фізика: державне замовлення  - 2,  контракт – 7.

Хімія: державне замовлення  - 5.

____________________________________________________________________

*Магістерська програма «Менеджмент в охороні здоров’я»  формує додаткову групу з англійською мовою викладання і запрошує до навчання іноземців та громадян України. Вибіркові курси та практичні заняття в цій міжнародній групі будуть більшою мірою  зорієнтовані на проблемах глобального здоров’я та міжнародних практиках організації систем та управління в охороні здоров’я.

** Рішенням Конкурсної комісії Національного агентства України з питань державної служби Національний університет «Києво-Могилянська академія» допущено до конкурсного відбору виконавців державного замовлення на підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» за денною формою навчання у 2016 році (лист Національного агентства України з питань державної служби від 19.07.2016 №103/70/22-16).

Приймальна комісія працюватиме за адресою:

вул.Іллінська 9, КМЦ НаУКМА, м.Київ

Перелік документів, які необхідно подати, програми вступних випробувань можна знайти за посиланням.